Jiří Svoboda

Jiří Svoboda

Jiří Svoboda, ročník 1966, narozen ve znamení Ryb. Téměř ortodoxní vyznavač analogové fotografie. Rád (ale pohříchu málo) se zdržuje v temné komoře. Podobný vztah má k vinému sklepu, kde inklinuje k odrůdovým a přívlastkovým vínům. Dříve býval spatřen na folkových a folk-rockových pódiích s hudební skupinou "Dálnice 61" za zády. Nejstarší pamětníci tvrdí, že byl viděn i v sestavách BluesHarp, Dárek a Stíny. Podle všeho dnes ale jednoznačně preferuje fotoaparáty Canon před kytarami Furch. Prý zatím.
Jiří Svoboda
+421 911 211 301
+420 721 636 603
photoblues@volny.cz
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4824"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Mám rád Tvoje fotografie, mám rád Tvoju hudbu, mám zo srdca rád Moravákov. A aby si to nieko zle nevysvetlil, milujem činčilu a som zdravý chlap. :-))))) Fotografie hodnotiť nebudem, niet čo kritizovať a chváliť do neba nebudem. Spyšnel by si. Ale som rád, že si a hlavne, medzi nami !
Ahoj Jirko, jsem rád že ti fotografování jde pořád skvěle :-) Co se týče webu, měl bych drobný návrh, aby se u fotografií zobrazoval i jejich název (který je vidět pod náhledem fotky). A taky mám dojem, že ty reklamní odkazy v rámečku dole trochu ruší celkovou náladu toho webu, tak jen zvážit jestli stojí za to je tam mít. Ale to jsou jen drobnosti, důležité jsou fotky a ty nemají chybu smiley
Ahoj Jirko,
konečně se dostávám k dlouho slibovanému zhodnocení Tvých stránek. Není co kritizovat. Jen chválit. Vybraná témata i dokonalé zpracování.
Záruby-nádherné. Úžasná příroda, hodně podzimní mostalgie (a tu já ráda). O to větší je zážitek z barev a slunce, prostupujícího mlhavou krajinou.
Amerika-je co závidět. I takto je možné vidět zemi mrakodrapů.
Cesty vody-nezdá se, že by s vodou bylo něco v nepořádku (reakce na vzkaz z 16.3.2009). Naopak. Fotce dává nádech mistrné kombinace akvarelu.
Nejvíc mě ale dostala ZVUKOVÁ POHLEDNICE. Nutí ke krásnému vzpomínání. A je nač vzpomínat. A nezapomenout!
P.S. Doufám,že je tam dost chvály pro ješitného autora. smiley
Minulost 1999
Ahoj Petře, díky za návštěvu ve Photoblues! Fotky asi nebudou přibývat pravidelně, záchvaty focení se dostavují jen občas! Ta pomalá voda se mi líbí tak jak je, jen - je ji asi potřebné vidět v papírové zvětšenině, pak je patrná struktura. Příště ale budu uvažovat o více expozičních variantách. Jen pro úplnost - jsi Petr Novák z Pohořelic?
Ahoj průměrně ješitný autore Jirko,
budu držet palec a tu a tam kouknu na nové fotky. Petra je móc pěkné děvče :-). Dost se mi líbí cesty světla z Rosa Coeli a světlo ze Záruby. Ale cesty vody? Nemáš tam moc dlouhy časy? Voda vypadá jak led. Ale jak jsem napsal, jsem zvědavý na další a držím palec.
Ahoj průměrně ješitný autore Jirko,
budu držet palec a tu a tam kouknu na nové fotky. Petra je móc pěkné děvče :-). Dost se mi líbí cesty světla z Rosa Coeli a světlo ze Záruby. Ale cesty vody? Nemáš tam moc dlouhy časy? Voda vypadá jak led. Ale jak jsem napsal, jsem zvědavý na další a držím palec.
04.07.2013 12:17:00
photoblues

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (14 | 47%)
Zde můžete zanechat vzkaz, poznámku nebo pochvalu. Pamatujte, že autor je přinejmenším průměrně ješitný.
Zaujala vás v sekci O autorovi poznámka o hudebním tělese Dálnice 61? Co to je? Nebo lépe - bylo? Tady najdete malou ochutnávku. Hudba a text: Richard Lukes, Hraje a zpívá: Dálnice 61, v roce 1993...
S boží pomocí
Z alba "Zvířecí zvyky"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one